Kurumsal

Biz Kimiz

İnşaat sektöründe otuz beş yıldır deneyimli, dinamik ve yenilikçi anlayışı ile hizmet veren firmamız, bugüne kadar sektörde önemli pek çok yapı inşaatı gerçekleştirmiştir.

İnşaat şirketimiz zaman içinde taahhüt ve kat karşılığı şeklinde; konuttan, yeşil alan projelerine, dini yapılara, okul çalışmalarına kadar birçok yapının inşaatını tamamlamıştır. Firmamız; sahip olduğu deneyim, sektöre kazandırdığı profesyonellik, geleceğe yön veren inovatif düşünce yaklaşımıyla konut sektörünün dün olduğu gibi bugün ve yarınına da yön vermeye devam etmektedir.


Tarihçemiz

1980-1990 döneminde firmamız, uluslararası platformlardaki faaliyetlerini, gerçekleştirdiği Mühendislik-Tedarik-İnşaat esaslı “Anahtar Teslimi” projeler ile petrol üreticisi ülkelere, özellikle Suudi Arabistan Krallığı’na kaydırmış ve ulaşılan başarı seviyesi ile Uluslararası Türk Müteahhitler arasında üstün bir pozisyon kazanmıştır. 90’lı yıllarda ise, ulaşılan pozisyonun da bir sonucu olarak, şirketimiz uluslararası faaliyetlerini, alt şirketleri aracılığıyla Rusya Federasyonuna ve Bağımsız Devletler Topluluğu üyesi ülkelere yöneltmiştir. 1991 yılında, Sovyetler Birliği’nin dağılmasından yalnızca bir yıl sonra, Türkmenistan’da ilk taahhüt projesi yükümlülük altına alınmış ve bölgede faaliyete geçen ilk batılı şirketler arasında yer alınmıştır.


Misyonumuz

En doğru gayrimenkulleri sunmayı ve satış sonrası hizmetlerde de müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmek. Sektörün yeniliklerini yakından takip ederik, tüm yeniliklerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.

Vizyonumuz

Sektörde kaliteli hizmet anlayışıyla ve çalışkan bir ekip ruhuyla hareket etmek. Müşterilerini kendisine çeken bir kuruluş olarak, alışveriş içerisinde olduğu herkesin olumlu referansını kazanmak.


Künye

Novruz Bayram - Kurucu

Tanıtım yazısı

Hüseyin Akgün - Satış Sorumlusu

Tanıtım yazısı


İş Ortaklarımız